Nepremeškaj
žiadne novinky!
Odoberaj všetky novinky!
Hlasuj za server
A získaj 10 Coins - strieborné mince

admin

Diskusia v kategórii Stažnosti na admina, GriefHuntera bola založená pred rokom
« Prejsť späť
furo
furo - skin hlava Event Master
# 1

Niekoľkokrát som sa snažil neúspešne odoslať súkromnú správu adminovi s automatickou reakciou: "Prepáč, ale admin je momentálne plne vyťažený. Správu odošli na fórum, ak si bude správa vyžadovať odpoveď, dostaneš ju hneď ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie."

Bohužiaľ pre toto pochopenie naozaj nemám.. Server, ktorý ponúka VIP členstvo a teda príjma príspevky by mal predsa dávať možnosť užívateľom kontaktovať zodpovedné vedenie s konkrétnym problémom a to súkromne cez správu, nie s odkazom na verejné fórum, kedy až po zvážení bude dotyčný užívateľ kontaktovaný adminom. Pokiaľ nechcem rozoberať problém verejne, akým spôsobom môže admin zvážiť závažnosť problému a následne rozhodnúť, či ma kontaktovať súkromne alebo nie?!

Som touto skutočnosťou naozaj zaskočený, kažodpádne potrebujem riešiť problém a preto žiadam admina, aby ma kontaktoval súkromnou správou, na ktorú budem mať možnosť reagovať s detailami ohľadne spomínaného problému, príp. ma kontaktoval priamo na môj overený email, taktiež som schopný a ochotný poskytnúť telefónne čislo, kontakt na skype, prípadne sociálne siete...

Nechcem zatiaľ vyvodzovať žiadne unáhlené závery, každý jedinec je v súčasnosti nejakým spôsobom inak vyťažený a ja to samozrejme chápem, predsa len považujem za normálne, aby som mal možnosť kontaktovať zodpovedných, keď to potrebujem, aj keby som musel na odpoveď 1-2 dni počkať.. Práve nemožnosť čo i len odoslať správu ma negatívne prekvapila. Podľa pravidiel a informácií na stránke patrím zakúpením VIP členstva k skupine užívateľov, ktorá si má za svoju podporu možnosť užívať určité výhody, čo tak pridať "odoslanie súkromnej správy adminovi" ako jednu z nich? A to ani nehovorím o tom, že som zaplatil ďalšie VIP členstvo inému užívateľovi a taktiež niekoľkokrát zakúpil strieborné mince, čo všetko chápem ako (veľmi) aktívnu finančnú podporu tohto servera, keďže sa tak udialo v priebehu necelého týždňa od môjej registrácie!

Vopred ďakujem za kontakt, reakciu a prípadné riešenie, s pozdravom Martin


x 5 [Zoznam]
Príspevkov hráča: 64, príspevok bol napísaný pred rokom,

hm, problem moze byt v tom, ze toto perma vip je tu lacne, cize aj po povoleni permavip moze byt admin zaplavovany blbostami. a ked si to vezmeme tak, ze admin ma sukromne zamestnanie, tu zasa robi na pluginoch, na stranke atd, moze trvat dlho kym sa clovek docka odpovede.

a ted moja zvedavost :D fakt si neviem predstavit co take sukromne, co by neznieslo nazor verejnosti by si po nom mohol chciet.  ak sa jedna o nejaku zneuzitelnu chybu na stranke ci v hre, staci napisat diskusiu a nasledne ju zmazat. admin si ju vie precitat aj tak. a myslim ze akykolvek iny problem je mozne zverejnit. teda ak sa tyka hry, lebo vyznavat lasku a pod. mozes na serveroch tomu venovanych.


Príspevkov hráča: 2824, príspevok bol napísaný pred rokom,
furo
furo - skin hlava Event Master
# 3

V prvom rade, ja reagujem slušne, gramaticky správne  a bez zbytočnej irónie, takže na rádobyvtipné vyjadrenia typu "vyznavat adminovi lasku mozes na serveroch tomu venovanych" naozaj nie som zvedavý a pokiaľ nemáš riešenie, nerozumiem načo reaguješ? chápem, že je to tu pomerne hojne zastúpené užívateľmi pred-stredoškolského veku, ktorí pravdepodobne nájdu v tvojich slovách zaľúbenie a možno im to nebodaj vyčarí úsmev na tvárach, ja sa však snažím riešiť problém a poukazujem naň v téme, ktorá by veľmi aktívna byť nemala, keby všetko fungovalo ako treba, takže by som navrhol srandičky stranou a písať k veci, dobre?

Či už je perma VIP lacné alebo nie je irelevantné. Je to služba poskytovaná týmto servrom a ľudia zaň zodpovední si určujú cenu podľa seba.. Niekomu sa to môže zdať málo, niekomu veľa. Pointou však zostáva, že to bol iba návrh a je už na zvážení, či sa ujme alebo nie.. Každopádne si myslím, že nie je vhodné znevažovať akýkoľvek finančný príspevok, aj keby sa jednalo o rádovo eurocenty. Tak či tak, či už by bol admin zavalený blbosťami alebo nie, reagoval by len na to, čo je vhodné a potrebné riešiť.. Nemožnosť odoslať súkromnú správu je extrémne riešenie a možno by som ho chápal na sociálnej sieti, kde sú rádovo milióny užívateľov, ale v tomto prípade naozaj nie.

Aby som v neposlednom rade ukojil tvoju zvedavosť, chcem riešiť problém s užívateľským menom a heslom a keďže chcem byť konkrétny, verejné fórum mi neumožňuje dostatočnú anonymitu na to, aby som mohol otvorene uvádzať v plnom znení prihlasovacie mená, overené email adresy, kontaktné informácie alebo dokonca heslá, takže v stručnosti toľko.. A pokiaľ to má fungovať tak, že napíšem na fórum, že mám problém s registráciou, prihlásením alebo heslom a potrebujem to riešiť, nech ma niekto kontaktuje, na čo následne budem môcť písať súkromné správy, príde mi to prinajmenšom zvláštne, ak nie priamo zbytočné, nebodaj až "buzerujúce"

Budem rád, keď sa k diskusii a problému vyjadrí niekto kompetentný, príp. kto nemá potrebu zareagovať už len z princípu "na všetko čo vidí" a okoreniť svoj bezpredmetný príspevok plytkým humorom.


x 1 [Zoznam]
Príspevkov hráča: 64, príspevok bol napísaný pred rokom,
cyfra
cyfra - skin hlava Event Master
# 4

furo, necchem sa Tripa zastávať a ani nechcem aby u Teba vznikol pocit, že Tvoj problém sa nerieši, ale situácia je naozaj taká, že prechodom na vyššiu verziu MC (1.6.2) sa vyskytli určité veci, ktoré treba neustále sledovať a dolaďovať. Trip teda reagoval práve na toto a admin sa nestavia k veci ľahostajne a ako ho poznám, snaží sa riešiť a takmer vždy vyrieši problémy, ktoré sa v hre na serveri aj na stránke vyskytnú. K Tvojmu problému: Problém prihlásenia je dosť závažný a myslím, že pokojne to môžeš napísať do sekcie "Problémy na stránke" a ako Trip píše hneď ho zmazať. Teda nik nebude vidieť čo si tam napísal, ale admin si to prečíta a verím, že problém sa bude riešiť. Admin toho má naozaj veľa a aj preto by nebolo dobré aby si nadobudol pocit, že Tvoje problémy nik nerieši.

A ešte k Tvojmu príspevku je potešiteľné dodať, že je to konečne kultivovaná kritika an úrovni dospelého človeka.


Príspevkov hráča: 869, príspevok bol napísaný pred rokom,
furo
furo - skin hlava Event Master
# 5

cyfra: vyťažiteľnosť admina samozrejme chápem a akceptujem, taktiež som to napísal už v prvom príspevku,takže to nie je nič nové.. jediné, na čo reagujem negatívne je nemožnosť odoslať adminovi súkromnú správu, nič iné.. píšeš, aby som nenadobudol dojem, že moj problém nikto nerieši.. no zatiaľ ho ale nikto nerieši, ale nie je to preto, že by sa nikomu nechcelo alebo im to bolo jedno. môj problém sa nerieši preto, že som o ňom zatiaľ nemohol dať adminovi vedieť, a to je celá pointa tohto vlákna.. ja si nedovolím kritizovať prácu admina, keďže neviem, aké povinnosti to v tomto prípade obnáša a ako časovo náročná činnosť to je.. keď tomu navyše venuje svoj súkromný čas, môžem vyjadriť len svoju vďaku a obdiv. takisto prevádzkujem už vyše 10 rokov fórum z vlastných zdrojov a vo voľnom čase, nikdy som si nevypýtal ani cent na prevádzku hostingu či domény a robím to preto, že chcem pomôcť tam, kde viem, pretože aj mne mnohokrát niekto nezištne pomohol.. zdieľať infomácie a know-how považujem v tejto dobe za niečo absolútne prirodzené.

komunikáciu s tebou si nadovšetko vážim.. za tých pár dní, čo som tu si mi poskytol obrovské množstvo cenných rád, odpovedal na mnoho mojich začiatočníckych otázok a trpezlivo mi vysvetloval čokolvek, čo mi nebolo jasné.. ak si niekto z môjho nezaujatého pohľadu zaslúži označenie HELPER, tak si to ty.. robíš tomuto označeniu česť a je naozaj radosť mať niekoho tak erudovaného a kompetentného k dispozícii pre nováčikov ako som ja, ktorí si mnohokrát ani po prečítaní pravidiel, úvodnej knihy alebo videututoriálov nevedia s niečím rady.. síce to sem nepatrí a som si istý, že som nikdy za tvoju radu a pomoc nezabudol poďakovať, ale kľudne to zopakujem a takto verejne ti znovu ďakujem za všetku tvoju pomoc a trpezlivosť..

ale späť k aktuálnej téme.. nerozumiem aký význam má založiť novú tému a následne ju zmazať? jedine, že je takýmto spôsobom admin upozornený na aktivitu na fóre, ale logicky mi vychádza, že nových príspevkov resp. tém na fóre musí byť nepomerne viac ako súkromných správ smerovaným priamo naňho.. a teda čítanie každej novej a navyše hneď aj zmazanej témy mi príde ako omnoho väčšia strata času než prelistovať niekoľko súkromných správ, ktoré sa navyše dajú roztriediť hneď podľa názvu predmetu.. takže novú tému určite zakladať a mazať nebudem.. bolo mi povedané, že niekto z admin tímu by mal byť k dispozícii online dnes večer v hre, tak sa ho pokúsim osloviť tam.. teoreticky môj problém nesúri, len nerád vynakladám energiu na niečo tak zbytočné, ako dovolávať sa možnosti odoslať správul namiesto toho, aby som ju proste mohol odoslať a viac jej venovať pozornosť až keď to bude znovu aktuálne..


Príspevkov hráča: 64, príspevok bol napísaný pred rokom,
cyfra
cyfra - skin hlava Event Master
# 6

Ook furo, zdá sa, že som pochopil Tvoj príspevok, ale problém komunikácie s adminom je ten, že ho často cez správy obťažujú hráči v 98% prípadov s dá sa povedať úplne bezpredmetnými, zbytočnými a unavujúcimi dotazmi. A preto dočasne úplne zablokoval komunikáciu cez správy aby sa vyhol takýmto hráčom a mohol sa venovať podstatným veciam. Ale aby sa k nemu doklopal niekto s podstatnou vecou ako je to v Tvojom prípade, práve preto dal možnosť kontaktovať ho s problémom cez "zmazané" príspevky na fóre. Je to preňho prijateľnejšie vytriediť príspevky na fóre ako sa lúskať množstvom nepodstatných správ. Takto nik okrem neho a Teba nevidí napr. Tvoje súkromné problémy, prípadne sa nedozvie o zneužiteľnej chybe. Určite chápem, čo si chcel napísať, ale prosím Ťa skús využiť aj túto možnosť, ono aj Ja osobne by som rád vedel, či sa tým Tvoj problém vyrieši.


Príspevkov hráča: 869, príspevok bol napísaný pred rokom,
furo
furo - skin hlava Event Master
# 7

cyfra: tak som teda urobil, ako si mi radil, založil som teda novú tému vo fóre, zaškrtol možnosť "zaslať admin teamu" a následne príspevok zmazal.. tak uvidíme.. samozrejme ťa budem informovať, či sa situácia vyriešila alebo nie..

taktiež som našiel na fóre tému, v ktorej admin oznamuje a vysvetľuje dôvody, prečo zrušil zasielanie súkromných správ na svoju adresu a aj keď sa podľa jeho slov jedná o dočasné riešenie, stále si myslím, že by to takto byť nemalo..

každopádne dúfam, že táto téma bude vnímaná ako konštruktívna a opodstatnená a takisto bude slúžiť ako ukážka, že nie každá správa adminovi je hneď spam alebo zbytočnosť.. v neposlednom rade určite potešia aj názory iných užívateľov a prípadné skúsenosti, či už boli riešené k vašej spokojnosti alebo naopak.. ak je to v tejto sekcii povolené;)


Príspevkov hráča: 64, príspevok bol napísaný pred rokom,
admin
avatar ADMIN
# 8

ako vravi zakon schvalnosti, snazil si sa ma skontaktovat den pred povolenim sprav. k prestudovaniu tohoto vlakna som sa dostal az teraz. myslim ze pozadovanu odpoved si dostal, ospravedlnujem sa za pripadne sposobene neprijemnosti. pre prip. odpoved nechavam docasne otvorene


Príspevkov hráča: 2253, príspevok bol napísaný pred rokom,
furo
furo - skin hlava Event Master
# 9

asi je to zákon schválnosti, ale tak hlavne, že sa to vyriešilo, resp. ten postup cez fórum fungoval a mohlo sa to riešiť.. ešte raz dodatočne ďakujem za ochotu a snáď sa to podarí v blízkom čase zrealizovať.. toto sa môže zamknúť, príp. zmazať.. ako uznáš sa vhodné;)


[Zoznam]
Príspevkov hráča: 64, príspevok bol napísaný pred rokom,

Diskusia bola uzamknutá

Online Market

Obchoduj s hráčmi servera pomocou strieborných mincí alebo dolov. Online Market je obchodník, ktorý môže pracovať aj za teba 24 hodín denne.

Výber z ponuky Marketu:
The_King - skin hlava The_King
20x

Cena:
1 760coins
Darioss - skin hlava Darioss
64x

Cena:
1 650 000 dolov
lukyskLP - skin hlava lukyskLP
1x

Cena:
6 600coins
Redpoint1 - skin hlava Redpoint1
64x

Cena:
27 500coins
27 500 000 dolov
heat55 - skin hlava heat55
64x

Cena:
1 100 000 dolov
patrik_112358 - skin hlava patrik…
1x

Cena:
6 050coins
60 500 dolov
Prejsť do Marketu

Nedeľňajšia lotéria

Výhra: 0 Strieborné mince
Víťaz:
Gratulujeme!

Máme vlastné pluginy

Celkom 15 pluginov z viac ako 40, sú naše pluginy, ktoré vyvýjame výhradne pre tento server. Zameriavame sa pri tom na kvalitu a nie na kvantitu!

O veci neprídeš

Ak si prišiel o inventár kvôli chybe servera, nezúfaj, tvrdá práca admin teamu a pravidelné zálohy garantujú, že máš svoj inventár vždy bezpečne zálohovaný!

Požiadať o obnovu inventára

TIP: nechceš prísť o veci, keď sa okúpeš v láve?

Ani ja nie. A mám pre Teba riešenie. Nos pri sebe aspoň 2 truhlice :)

VERZIA:
1.7.8
IP server.mine-craft.sk

Sieň slávy

spat Najbohatší Najlepši v úlohách dalsie
1. cyfra - 1 891 784 422 dolov
2. mrkingcandy - 573 078 509 dolov
3. trno - 358 458 456 dolov
4. coral - 208 167 736 dolov
5. joshua1 - 130 317 150 dolov
6. master25 - 113 810 896 dolov
7. denon - 112 828 927 dolov
8. ludolos - 78 409 007 dolov
Prebieha načitávanie...